درباره لادیز سرویس

تاریخچه و معرفی شرکت:

گروه بازرگانی لادیز الکترونیک در سال 1386 فعالیت خود را آغاز نمود و توانست سالهای پر افتخاری را با  تلاش و پشتکار همکاران، تجربه نماید و با بهره برداری از تخصص های بین المللی به رشد چشم گیر در زمینه های مختلف دست یابد و در کمتر از 10 سال به یکی از قطب های واردات و توزیع کننده محصولات الکترونیکی- مخابراتی، موبایل، لپ تاپ، سیستم های نظارت تصویری، کنسولهای بازی و دنیای فشن به واسطه ساعت های مچی از میان برترین تولیدکنندگان جهان در ایران تبدیل شود. همچنین این شرکت تمرکز خود را برای خدمات رسانی به کاربران ایران که قصد دارند از فن آوری روز دنیا بهره مند شوند قرار داده و  با شعار (( لادیز گارانتی برتر)) همواره تلاش نموده با ضمانت نامه معتبر این شرکت و علامت ثبت شده خود باعث ارزش افزوده محصولات باشد.همچنین اقدام به انجام زیرساخت های لازم جهت بهره برداری بهینه مشتریان محترم به واسطه راه اندازی سایت www.ladizservice.com بصورت تخصصی جهت خدمات پس از فروش و فروش قطعات گروه بازرگانی لادیز نموده است. این مجموعه با عرضه محصولات متنوع مطابق با سلیقه مشتریان همواره در تلاش است تا همراهی صادق و همیشگی برای مشتریان خود باشد.

لادیز سرویس با ارتباط مستمر، اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی مشتریان، آنها را در تمامی مراحل خرید، استفاده از محصول و پس از آن با ارائه خدمات پس از فروش مناسب با شأن کاربران ایرانی فراهم نموده.

ارزش های مورد توجه لادیز سرویس

  • ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان.
  • ارائه یکپارچه خدمات پس از فروش در مراکز به منظور مدیریت خدمات پس از فروش.
  • فرایند رضایت سنجی مدون و روزانه از مشتریان و تحلیل و اصلاح فرآیندها بر اساس نظرات آنان.
  • فرایند پیگیری انتقادات، پیشنهادات و شکایات مشتریان تا کسب رضایت حداکثری آنان.

       گروه بازرگانی لادیز الکترونیک: www.ladizelectronic.com

                                                                    تلفن : 41140-021

 خدمات پس از فروش لادیز سرویس: www.ladizservice.com 

                                          خدمات جواهری : 88341400-021                                                                          خدمات پایتخت : 88888044-021   

دسته محصولات

برند

مخابراتی و تلفن

Alcatel , Panasonic

سیستم‌های نظارت تصویری

ساعت مچی

کنسول بازی و لوازم جانبی

لوازم جانبی کامپیوتر

JVC ، Panasonic

Quantum

Sony entertainment , Microsoft , Euro Quantum

Euro Quantum