قوانین مقررات

1.تایید و پرداخت فاکتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت لادیز سرویس می‌باشد.

‎2.لادیز سرویس موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.

‎ 3.لادیز سرویس موظف است مشخصات کالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نماید.

‎4.در لادیز سرویس، با توجه به نوسانات بازار، قیمت‌ها هر لحظه تغییر می‌کنند و پس از تایید سفارش از سوی لادیز سرویس، به هیچ وجه امکان تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور وجود نخواهد داشت.

‎5.پس از ثبت سفارش، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت.

‎6.لادیز سرویس بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آکبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.

‎7.با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط لادیز سرویس قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی لادیز سرویس کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

‎8.قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که لادیز سرویس ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

‎9.تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

‎10.در صورت پرداخت بوسیله کارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانکی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط لادیز سرویس کنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

‎11.تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت لادیز سرویس می‌باشد.

‎12.مسئولیت تمامی کالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شرکت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌کننده شرکت حمل‌و‌نقل می‌باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپ تاپ بیمه‌ی حمل می‌گردند. لادیز سرویس نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.

‎13.در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به لادیز سرویس اطلاع داده شود تا لادیز سرویس بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

‎14.خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به لادیز سرویس اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری  لادیز سرویس مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

‎15.خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت  لادیز سرویس داشته باشد آن را به لادیز سرویس اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات لادیز سرویس مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

‎16.کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی لادیز سرویس قرار گرفته باشد) پس از برگشت به لادیز سرویس مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان کالای جایگزین برای خریدار ارسال شده و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

‎17.در صورتیکه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان لادیز سرویس بررسی و یا تعمیر شود، لادیز سرویس مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.

‎18.در صورتیکه به دلیل هرگونه کار نرم‌افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای کالای خریداری شده به وجود آید لادیز سرویس از پس گرفتن آن کالا معذور است.

‎19.چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی لادیز سرویس قرار گرفته باشد) و خریدار ظرف 7 روز از زمان دریافت آن را به لادیز سرویس عودت دهد هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده لادیز سرویس خواهد بود.

‎20.در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس لادیز سرویس عودت داده و وجه آن ‌را پس از کسر هزینه استهلاک کالا و هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به  لادیز سرویس در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

‎21.در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس لادیز سرویس ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

‎22.امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و لادیز سرویس از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

‎ 23.در لادیز سرویس قیمت گوشی ها جهت تنظیم بازار در حداقل ممکن قرار دارد اما امکان خرید عمده گوشی موبایل از لادیز سرویس وجود ندارد.  سفارشهایی که به صورت متعدد و تکراری در جهت خرید عمده گوشی موبایل ثبت شوند، لغو شده و وجه به حساب پرداخت کننده بازگردانده خواهد شد.

‎24.در صورت لغو سفارش، لادیز سرویس  48  ساعت کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. وجه فقط به همان حسابی که پرداخت از آن انجام شده است، عودت داده می‌شود. ارائه شماره شبا از سوی کاربر برای عودت وجه الزامی است.

‎25.خرید آنلاین از لادیز سرویس تنها از طریق سایت  امکان پذیر است فعالیت لادیز سرویس در اینستاگرام تنها با اکانت  می‌باشد.

26.لطفا لادیز سرویس  را تنها از حساب های رسمی دنبال کنید و مراقب سودجویان باشید. هرگونه سواستفاده از نام و برند لادیز سرویس  پیگرد قانونی خواهد داشت.